Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%

Cena od 18.800 din do 28.088 din
Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber
Stavi u listu želja
Postavi obaveštenje o ceni
Istorija najniže cene
Podeli
Prijavi grešku

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25% , SFP+ ,LC, 10 Gbps.
Raspoloživost potrebno proveriti
18.800 din
Stavi u listu želja
U prodavnicu

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%

On
25.920 din
Stavi u listu želja
U prodavnicu

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%
Na stanju
26.790 din
Stavi u listu želja
U prodavnicu

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%

1
27.620 din
Stavi u listu želja
U prodavnicu
  • Raspoloživo, isporuka odmah u prodavnici
  • Raspoloživo, isporuka do 2 dana
  • U dolasku, po narudžbini
  • Raspoloživost potrebno proveriti
  • Nije raspoloživo
Pametno.rs nije internet prodavnica već mesto na kojem možete da pregledate i uporedite ponudu drugih prodavnica za Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber. Iako se podaci osvežavaju nekoliko puta na dan savetujemo da se pre kupovine detaljnije informišete direktno kod prodavnice koju ste odabrali za kupovinu proizvoda Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber. Pametno.rs ne garantuje za tačnost objavljenih informacija, kao i to da prikazane slike u potpunosti odgovaraju stvarnim proizvodima. (0810354025945)
Ocene i komentari
Proizvod još nije ocenjen, promeni to!
Napiši komentar
Posetioce koji su gledali ovaj proizvod takođe su zanimali i proizvodi